HELLO 2017!!

sammydress

Hello 2017!! Zanim na dobre pożegnam stary rok, to czas się z nim rozprawić. Choć 2016 minął bardzo szybko, to udało mi się zrealizaować kilka postanowień. Zdecydowanie najważniejszym wydarzeniem poprzedniego roku był Fashion Week w Madrycie i pokaz maki Malne, w którym mogłam uczestniczyć. Także późniejsze spotkanie z projektantami tej marki i rezultat naszego spotkania, o czym dowiecie się w połowie tego roku. Równie ważne a może i najważniejsze to, że LadyAgat się rozwija i jest Was coraz więcej, za co ogromnie Dziękuje!!

Nowy rok zapowiada się ciekawie i pracowicie zarówno w sprawach zawodowych i prywatnych. Mam przygotowanych kilka nowych projektów związanych z blogiem, a w sprawach osobiestych … Wychodzę za Mąż hehe, więc jak się domyślacie na tym skupię moją uwagę, zwłaszcza na kilka tygodni przed tym wydarzeniem.

Kochani, Szczęśliwego Nowego Roku i niech spełnią się wszystkie Wasze postanowienia!

Miłego dnia!

¡Hello 2017! ¡Antes de nada Feliz Año Nuevo chic@s! Espero que el 2017 sea un año lleno de nuevas aventuras y retos para vosotras. Yo por mi parte tengo preparados muchos proyectos para el blog. También en mi vida personal habrá cambios … Me Caso!!! jejej

¡Muchas gracias por estar aquí en 2016! Me encantaría poder a disfrutar con vosotras mis nuevas experiencias en este año.

¡Mil gracias chic@s!

sammydress

sammydress

sammydress

sammydress

sammydress

sammydress

sammydress

sammydress

sammydress

Bomber – SammyDress

Spodnie/ Pantalones – PullandBear

Buty/ Zapatos – Zara

Bluza/ Sudadera – Adidas

Torebka/ Bolso – Tous

9 komentarzy

Dodaj komentarz