MY WEDDING/ DETAILS

moj slub/ ladyagat

Od naszego ślubu minęły już trzy miesiące, a jeszcze nie podzieliłam się z Wami zdjęciami z tego dnia. Dzisiaj chciałabym pokazać Wam, niektóre szczegóły związane ze ślubem i weselem. Ślub odbył się w Polsce co było małym utrudnieniem, bo rodzina męża musiała dojechać, a w zasadzie doleciceć. Wesele zorganizowaliśmy pól na pół, czyli
kilka polskich tradycji pomieszanych z hiszańskimi obyczajami. I tak do Kościoła weszłam razem z moim tatą, który też razem z moją teściową byli świadkami na ślubie. Z polskich tradycji zachowaliśmy przywitanie pary młodej i zespół grająy na żywo.

Jeśli chodzi o przystrojenie sali, to tym zajęła się obsłyga restauracji, jedynym wyróżnieniem był nasz stól, przy którym siedzieli z nami nasi rodzice.

…………………….

Desde nuestra boda han pasado ya tres meses y yo tadavía no he compartido con vosotras los detalles de este día. Hoy os quiero enseñar algunas cositas del ¨gran día¨. Aunque la boda hemos celebrado en Polonia, hemos mezclado las tradiciones de los dos países. Entré a la Iglesia junto a mi padre, que para el fue algo muy emocionante, ya que allí normalmente los novios entran juntos. También nuestros padres era los que nos han recibido con el pan en la entrada del restaurante, que es tipico en Polonia.

Si se trata del sitio donde hemos cenado, fue un resaturante pequeño donde se sirve tipica comida polaca.

moj slub/ ladyagat

moj slub/ ladyagat

moj slub/ ladyagat

moj slub/ ladyagat

moj slub/ ladyagat

moj slub/ ladyagat

moj slub/ ladyagat

moj slub/ ladyagat

 

2 komentarze

  1. Pozostaje nam tylko Wam gratulować! 🙂 Jakie tradycje ślubne i weselne praktykuje się w Hiszpanii? Na stołach także gościły potrawy z hiszpańskiej kuchni?

Dodaj komentarz